ХТО МИ

Business Support Center – це перший аналітичний центр у Південному регіоні України, діяльність якого спрямована на забезпечення належного рівня недержавної підтримки підприємництва, лібералізації міжнародної торгівлі, модернізації економічної системи та забезпечення сталого економічного розвитку України.

Місією центру є об’єднання експертів та інституцій у контексті формування відкритого ліберального громадянського суспільства шляхом реформування різних сфер суспільного устрою з метою розбудови незалежної, демократичної, правової та економічно сильної української держави з високим рівнем добробуту громадян, рівними можливостями кожного на розвиток і самореалізацію.

Наша стратегічна мета – забезпечити належний рівень підтримки та захисту бізнесу, вивчення проблем підприємництва, розробку та реалізацію ключових реформ, що детермінують трансформаційні процеси розвитку і забезпечать сталий економічний розвиток України та добробут українського народу.

Business Support Center є пілотним осередком майбутньої всеукраїнської мережі центрів підтримки підприємництва, що створений експертами неприбуткової організації «Офіс Регіонального Розвитку» за підтримки МЗС Королівства Норвегія.

ЩО МИ РОБИМО

 1. Пiдтримка бiзнесу
 2. Соціальне підприємництво
 3. Освіта
 4. Нормотворчість
 5. Advocacy
 6. Медіація
 7. Робота експертних груп

Зусилля команди Центру підтримки бізнесу першочергово спрямовані на забезпечення якісної інформаційної та консультаційної підтримки підприємців, незалежно від їх сфери господарювання, у тому числі початківців, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (експортерів та імпортерів).

Інформаційна підтримка реалізовується шляхом організації ефективної аналітичної роботи та безпосереднього інформування про її результати.
Високий рівень консультаційної підтримки забезпечується шляхом надання професійних юридичних та інших фахових консультацій з питань здійснення підприємництва в зручній для суб’єктів консультування формі.

Зацікавлені в отриманні консультації можуть звернутися безпосередньо до працівників центру, завітавши в робочі години до приймальні центру, або ж надіслати письмового листа з викладенням питання на поштову адресу центру чи надіслати листа на електронну адресу.

Крім того, для оперативного зв’язку й отримання попередньої консультації діє спеціальна телефонна гаряча лініяна, а також створена форма швидкого зв’язку на офіційному сайті центру, після заповнення якої з Вами зв’яжеться наш представник.

Підтримка та розвиток соціального підприємництва в Україні – один з пріоритетних напрямів діяльності нашої команди. Ми переконані, що бізнес, побудований на соціальній платформі, що спрямовує свою діяльність на інновативні, суттєві та позитивні зміни у суспільстві, здатний заповнювати прогалини суспільного розвитку та сприяти збільшенню соціального капіталу українців.

Саме тому, ми сприяємо розвитку, забезпечуємо фахову підтримку та захист інтересів соціально-орієнтованих підприємців в Україні, котрі спрямовують власний прибуток на розв’язання соціальних проблем, втілення нових унікальних підходів ведення бізнесу, що покращують соціальну дію. Також, наші зусилля спрямовуються на побудову тісних зав’язків та конструктивної взаємодії з метою формування активної мережі підприємців, мультиплікації їх спільної дії та обміну позитивним досвідом між соціальними підприємцями на національному та міжнародному рівнях.

Освіта є найважливішою складовою економічного розвитку, формування культури, що визначає якість життя і забезпечує становлення окремих індивідів та суспільства в цілому.

Загальна парадигма ефективної економічної діяльності нерозривно пов’язана з якістю людського капіталу. Саме тому, ключовим напрямом діяльності Центру підтримки бізнесу є розвиток людського капіталу шляхом забезпечення ефективної діяльності освітнього кластеру.

Тренінги, воркшопи, майстер-класи, тематичні зустрічі, конференції – далеко не виключний перелік альтернативних освітніх заходів, що проводяться командою Центру підтримки бізнесу.

Особлива увага приділяється вивченню міжнародного досвіду і забезпеченню систематичного процесу обміну таким досвідом, у тому числі, шляхом організації навчальних та ознайомчих подорожей до інших країн.

Нормотворчість є однією з перспективних напрямів діяльності Центру підтримки бізнесу, оскільки успішні трансформаційні процеси розвитку та реформування, на нашу думку, неможливі без забезпечення ефективного і своєчасного правозакріплення і правотворення.

Юристи центру, спільно з аналітичним департаментом, здійснюють повне і всебічне вивчення процесів, явищ, відносин, що потребують визначення та правозакріплення.

Лише після ретельного вивчення об’єктів правового врегулювання та встановлення доцільності й актуальності використання законодавчої техніки, наші фахівці здійснюють комплексну розробку законодавчих і підзаконних нормативно-правових актів.

Центр підтримки бізнесу є регіональним осередком з підготовки і проведення адвокаційних кампаній, що мають на меті структурні зміни в суспільстві, захист прав і законних інтересів громадян та суб’єктів підприємництва.

Ми забезпечуємо належний рівень індивідуального та колективного представництва під час реалізації адвокаційних кампаній, здійснюючи вплив на громадську думку та рішення в політичній, економічній, соціальній сферах державного управління.

Оскільки рівень довіри до судової системи України є досить низьким, представники Центру підтримки бізнесу є прихильниками альтернативних методів врегулювання спорів, одним з яких є медіація.

Для нас не існує жодної конфліктної ситуації, яка б не мала перспектив вирішення в інтересах усіх учасників конфлікту. Іноді просто потрібне неупереджене, професійне та об’єктивне посередництво у його розв’язані.

На базі Центру підтримки бізнесу формуються і діють експертні групи за наступними напрямами:

 • стимулювання міжнародної торгівлі;
 • соціальне підприємництво;
 • розробка і впровадження земельної реформи;
 • розробка і впровадження податкової і митної реформ;
 • розробка і впровадження судової реформи.

Ключовим завданням експертних груп є напрацювання стратегічного бачення і підготовка пропозицій щодо вирішення існуючих проблем та вдосконалення правового регулювання.

ДЛЯ КОГО

 • Малий, середній та великий бізнес України незалежно від сфер та форм господарювання, у тому числі – підприємці-початківці.
 • Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності (експортери, імпортери), у тому числі іноземні суб’єкти господарювання.
 • Партнерські організації та експерти у сфері розвитку підприємництва.
 • Органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

ЯК ОТРИМАТИ ПІДТРИМКУ

Забезпечуючи якісну консультаційну підтримку бізнесу шляхом надання професійних юридичних та інших фахових консультацій з питань здійснення підприємництва, консультанти Центру керуються принципами: орієнтованості на результат; простоти консультування; доступності і зрозумілості консультацій; гарантування захисту інформації отриманої в процесі надання консультацій; свободи вибору оптимальної форми отримання консультацій.

Зацікавлені в отриманні консультації можуть:

1. Звернутися безпосередньо до консультантів Центру, завітавши в робочі години до приймальні Центру. Приймальня Центру знаходиться за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 4.
Попередньо бажано зателефонувати за тел.: 38 (048) 789 32 87, і узгодити час прийому.

Робочий графік:
Понеділок – п’ятниця: 10.00 – 18.00
Субота і неділя: вихідні (приймаються звернення на гарячу лінію)

2. Надіслати Ваше звернення з викладенням суті питань, зазначенням бажаного способу отримання консультації та відповідної контактної інформації на електронну адресу Центру: office@bsc.org.ua

Звертаємо Вашу увагу на те, що анонімні звернення не розглядаються консультантами Центру підтримки бізнесу.

3. Надіслати Ваше звернення з викладенням суті питань, зазначенням бажаного способу отримання консультації та відповідної контактної інформації на поштову адресу Центру: 65032, м. Одеса, проспект Шевченка, 4 (Для ГО «Офіс Регіонального Розвитку» - Центр підтримки бізнесу).

4. Заповнити форму швидкого зв’язку «Зв’язатися з нами» безпосередньо через цей сайт.

5. Зв’язатися з консультантами Центру підтримки бізнесу й отримати попередню консультацію за допомогою спеціальної телефонної гарячої лінії за тел.: 38 (048) 789 32 87

КОМАНДА

Антон Гніденко Антон Гніденко Координатор, член експертної ради
Anton.Gnidenko@bsc.org.ua
Алла Юрченко Алла Юрченко Аналітик, член експертної ради
Alla.Yurchenko@bsc.org.ua
Інеса Матевосян Інеса Матевосян Юрист
Inesa.Matevosyan@bsc.org.ua
Катерина Зозуля Катерина Зозуля Юрист
Katerina.Zozulia@bsc.org.ua

FAQ

Скільки коштують консультації Центру підтримки бізнесу?

Послуги консультантів Центру підтримки бізнесу безкоштовні.

Як швидко я можу отримати відповідь на моє проблемне питання?

Граничний строк розгляду звернення та надання консультації складає 30 календарних днів з дня надходження звернення. У той же час, фахівці Центру підтримки бізнесу орієнтовані на результат та аналізують кожне конкретне звернення, вживаючи максимум зусиль для того, щоб забезпечувати надання своєчасної і актуальної консультації у максимально короткі строки.

Чи надають консультанти Центру консультації щодо ситуацій, які витікають з цивільно-правових правовідносин?

Так, звичайно. Наші фахівці, при наданні консультацій, керуються завданнями і принципами діяльності Центру підтримки бізнесу та не обмежуються галузевими знаннями. Ми усвідомлюємо, що не існує стандартних ситуацій у сфері ведення бізнесу, оскільки це ризикована діяльність. Саме тому, ми шукаємо нестандартні й індивідуальні рішення Ваших складних ситуацій, керуючись Вашими інтересами та орієнтуючись на результат.

Якщо я звернусь до Центру, чи дізнається хтось про це, і чи буде факту звернення надано розголосу?

Центр підтримки бізнесу не розглядає анонімних звернень. В той же час, ми гарантуємо анонімність усім хто звертається за підтримкою до Центру і не бажає розголосу. Крім того, ми гарантуємо захист інформації, наданої працівникам Центру для здійснення Вашого консультування, дотримання режиму захисту комерційної таємниці, яка стала нам відома під час здійснення повноважень консультантами Центру.

Чи можлива безпосередня консультація за межами Центру?

Так, можлива. Фахівці Центру підтримки бізнесу постійно проводять тематичні зустрічі з бізнесом, круглі столи в містах Одеської області. Під час проведення таких зустрічей представники бізнесу можуть отримати відповідні консультації. Місце і час проведення зустрічей визначається затвердженим Планом зустрічей в населених пунктах Одеської області, з яким можна ознайомитися на офіційному сайті та на офіційних сторінках Центру підтримки бізнесу у соціальних мережах.

КОНТАКТИ

65032 Одеса, проспект Шевченка, 4
Телефон: 38 048 789 32 87

Робочий графік 

Понеділок – п’ятниця: 10.00 – 18.00

Субота і неділя: вихідні

У вихідні дні приймаються звернення на гарячу лінію.

Зв’язатися з нами